Organisatie

Koen Hendriks – Organisator BaarloBattert
06 20 53 57 60  | koen@baarlobattert.nl

Ruud van Galen – Secretariaat & Eventbureau
06 15 90 33 55  |  ruud@baarlobattert.nl

Jarno Hertsig – Communicatie, Coördinatie Techniek & Parcours
06 28 64 36 32 | info@baarlobattert.nl

Milou Korsten – Eventbureau
06 15 24 69 62 | milou@baarlobattert.nl

Jo Adriaens
06 31 95 12 99 | jo@baarlobattert.nl

Marijke Smedts
06 12 01 95 31 | marijke@baarlobattert.nl

Piet van der Haas – voorzitter stichting Volksfeesten Baarlo
06 53 86 87 50  |  volksfeesten@baarlo.nl

Jan Emonts – bestuurslid stichting Volksfeesten Baarlo
06 51 69 07 19   | jawi.emonts@ziggo.nl

Werkgroepen

Werkgroep Techniek
Mike Geraedts
Hans Hermans
Sjors Colbers
Juul Hoeijmakers
Harry Zeetsen
Michel Zeetsen
Ian Wilms
Luc Hermans
Marcel Stappers
Leon Geeraets
Twan Colbers
Guus Coenen
Wim Hendriks
Pieter Nilessen
Bart Hendriks

Werkgroep Communicatie & Marketing
Ank van Lier
Sander Janssen
Jeroen Rood
Jo Adriaens

Ideeën, suggesties of wil je onderdeel uitmaken van deze werkgroep? Laat het ons weten via info@baarlobattert.nl

Werkgroep X-Battert/Iedereen Kan Batteren!
Lotte Hendriks-Stappers
06 51 13 20 38   | lotte@baarlobattert.nl

Maud Peeters
06 21 48 98 66   | maud@baarlobattert.nl


Werkgroep Parcours

Jeffrey Schouenberg
Milou Korsten
Monique van Wijlick
Koen Hendriks
Ruud van Galen
Jarno Hertsig